"Dituva" išgyveno vieną kėlinį

...

"Dituva" išgyveno vieną kėlinį 670

Sekmadienį, spalio 20 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Dituva“ ir „Reborda“ ekipos. Rungtynėse pergalę rezultatu iškovojo 85-51 (10-18; 29-5; 28-9; 18-19) „Reborda“.

Jau pirmajame kėlinyje, kol aikštelėje dar nieko neįvyko prabėgus vos 20 sekundžių „Reborda“ ekipos strategas supanikavo ir griebėsi netikėtos minutės pertraukėlės. Pastaroji ekipai nepadėjo startuoti gerai ir ekipa rungtynes pradėjo praleisdama 9 taškus be atsako. Kėlinys baigėsi „Dituvos“ pergale rezultatu 18-10.

Antrajame kėlinyje Valentinas Rumiancevas pagaliau motyvavo savo ekipą ir sužvėrėję komandos žaidėjai kėlinį laimėjo net 29-5. Po dviejų kėlinių „Reborda“ pirmavo rezultatu 39-23.

Antroje rungtynių pusėje „Reborda“ toliau „skalbė“ varžovus be gailesčio ir iškovojo pergalę rezultatu 85-51.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Dovydas Kanopa 24t. 28 n.b.

„Reborda“ Andrius Bėrontas 21t. 8 atk.kam. 26 n.b.

„Dituva“ Rokas Norbutas 11t. 11 atk.kam. 16 n.b.