...

"Daikra" pirmą kartą privertė suklupti be pralaimėjimų žygiavusius "Klaipėdos krašto policija" 446

Gruodžio 10 d. vakarą „Inter Cars“ taurės principinėje lyderių dvikovoje susitiko „Daikra“ ir „Klaipėdos krašto policija“ ekipos. „Daikra“ pirmą kartą šį sezona privertė suklupti „Klaipėdos krašto policijos“ komandą – 76:69 (24:22; 23:11; 17:25; 12:11)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje įsitvyrojo įtampa ir greitas žaidimas. „Klaipėdos krašto policija“ į aikštė išėjo kiek nesusikaupę, kuom pasinaudoję „Daikra“ pradėjo didinti savo pranašumą ir įpusėjus kėlinukui 14:4 buvo priekyje. Po minutinės pertraukėlės nuo suolo pakilęs „Klaipėdos krašto policija“ žaidėjas Eimantas Stonkus smeigė 3 tritaškius iš kurių vienas buvo su varžovo pražanga ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 24:22 priekyje „Daikra“.

Antrąjame kėlinuke taip pat netrūko įtampos – komandos žaidė greitą ir fiziniu kontaktu paremtą krepšinį. Pirmoje kėlinuko pusėje geriau sekėsi „Daikra“ krepšininkams, kurie ir vėl pabėjo dviženkle persvara – 36:25. „Klaipėdos krašto policijos“ paprašyta minutinė pertraukėlė neišėjo jiems į naudą, nes po jos „Daikra“ prapliupo tritaškiais ir komandos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatu 47:33 priekyje „Daikra“.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė. Komandos vėl greitomis atakomis rinkosi taškus, tačiau „Klaipėdos krašto policija“ niekaip nesugebėjo priartėti arčiau priešininkų. Įpusėjus kėlinukui rezultatu 56:41 priekyje „Daikra“. Kėlinio gale spurtavusi „Klaipėdos krašto policija“ po 30 min. žaidimo nuo savo priešininkų atsiliko tik 6 taškais – 58:64.

Ketvirtąjame kėlinuke taip pat įtampos netrūko, 6 taškais priartėję „Klaipėdos krašto policija“ iš visų jėgu stengėsi sumažinti savo deficitą, tačiau „Daikra“ vis atsakydavo taikliais metimais iš tritaškio ar vidutinio nuotolio. Likus žaisti 1 min. komandas skyrė 5 taškai – 74:69 priekyje „Daikra“. Per likusį laiką „Klaipėdos krašto policija“ nesugebėjo atlikti nieko naudingo ir „Daikra“ 76:69 privertė pirmą kartą suklupti „Klaipėdos krašto policiją“.

MVP: : „Daikra“ – Andrius Steponaitis 14 t., 7 at.k., 21 n.b.

„Daikra“ – Valentinas Rumiancevas 9 t., 4 at.k., 16 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ – Eimantas Stonkus 22 t., 9 at.k., 30 n.b.