D. Ruoškos atsisveikinimo rungtynėse - "Admiral" pergalė

...

D. Ruoškos atsisveikinimo rungtynėse - "Admiral" pergalė 450

Gruodžio 14 d. “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Admiral” ir “MB Baltic Broker” komandos. “Admiral” žaidėjo Dovydo Ruoškos atsisveikinimo rungtynės buvo paženklintos pergalę rezultatu 69:63 (19:15; 20:5; 10:23; 20:20)

Pirmąjame kėlinuke vyko apyligė kova, kurioje dominavo greitomis atakomis pagrįstas krepšinis. Po pirmųjų 10 min. 19:15 priekyje „Admiral“.

Antrąjame kėlinuke „Admiral“ tęsė savo greitas atakas ir po truputėlį didino savo pranašumą prieš „MB Baltic Broker“ komandą. Įpusėjus ketvirčiui 23:17 priekyje „Admiral“. O likus žaisti 3 min. po Deimanto Juodkos taiklaus dvitaškio metimo „Admiral“ pirmą kart įsiveržė į priekį dviženkle persvara - 28:17. O per likusį laiką „Admiral“ svaidė taiklius tritaškius ir po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 39:20 priekyje „Admiral“.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė, „Admiral“ ir toliau pamažu didino savo pranašumą, o „MB Baltic Broker“ ir toliau metė pro šalį. Tačiau po minutinės pertraukėlės pradėjo „atsigauti“ „MB Baltic Broker“ krepšininkai, kurie susimetę lengvus metimus po varžovų klaidų sumažino atotrūkį iki 15 taškų – 43:28. O po dar kelių taiklių tritaškių metimų jau komandas teskyrė 7 taškai – 43:36 vis dar priekyje „Admiral“. Trečiąjį ketvirtį „MB Baltic Broker“ laimėjo 23:10 ir po triejų kėlinių rezultatu 49:43 priekyje „Admiral“.

Ketvirtąjame kėlinyje apsukų nemažino „MB Baltic Broker“, kurie sužaidus 7 minutes po taiklaus Martyno Šimo tritaškio metimo išlygino rungtynių rezultatą - 49:49. Kurį laiką žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau „Admiral“ pataikė tritaškį ir keletą sunkių dvitaškių ir vėl įsiveržė į priekį 8 taškais – 66:58.

MVP: „Admiral“ Justas Poviliūnas – 13 t., 12 at.k., 23 n.b.

„Admiral“ Mantas Jonikas – 4 t., 8 at.k., 9 rez.p., 20 n.b.

„MB Baltic Broker“ Oleg Semionov – 24 t., 9 at.k., 21 n.b.