"Autoegida" ir toliau mėgaujasi pergalės skoniu

...

"Autoegida" ir toliau mėgaujasi pergalės skoniu 688

Spalio 30 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Klaipėdos krašto policija“ ir „Autoegida“ komandos. „Autoegida“ šventė įtikinamą pergalę – 70:43 (19:12; 22:6; 15:9; 14:16)

Rungtynes geriau pradėjo „Autoegida“ komanda, kuri atakas daugiausiai užbaigdavo greitomis atakomis, „Klaipėdos krašto policija“ nesisekė pataikyti iš žaidimo. Įpusėjus ketvirčiui rezultatu 19:8 priekyje „Autoegida“. Besibaigiant kėlinukui „Klaipėdos krašto policija“ spėjo sumažinti savo atsilikimą – 19:12.

Antrąjame ketvirtyje „Autoegida“ ir vėl varžovus baudė greitomis atakomis ir vėl susikrovė dviženklę persvarą – 32:14. „Klaipėdos krašto policija“ labai prastai metė metimus iš žaidimo ir nors aikštelėje vyko chaotiškas krepšinis – komandos keitėsi viena klaida po kitos, tačiau „Autoegida“ vis tiek sugebėjo susikrauti 23 taškų pranašumą – 41:18.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Klaipėdos krašto policija“ ir toliau sunkiai rinko taškus, o „Autoegida“ varžovus baudė ir didino savo pranašumą – 27:56.

Ketvirtąjame kėlinuke „Autoegida“ komandai beliko sutvarkyti formalumus ir švęsti pergalę – 70:43.

MVP: „Autoegida“ Gytautas Kibelkis – 16 t., 17 at.k., 4 blok.m., 36 n.b.

„Autoegida“ Andrius Majauskis - 21 t., 4 rez.p., 13 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Rolandas Krasauskas – 4 t., 9 at.k., 3 blok.m., 13 n.b.