"Aurora" po pratęsimo įveikė "Aliaską"

...

"Aurora" po pratęsimo įveikė "Aliaską" 439

Trečiadienį, gruodžio 5 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Aurora“ ir „Aliaska“. Pergalę rezultatu 76-71 (21-9; 16-18; 11-15; 16-22; 12-7) iškovojo „Aurora“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, pirmajame kėlinyje geriau sekėsi „Aurora“ komandai. Po pirmo kėlinio pastarieji pirmavo rezultatu 21-9.

Antrame kėlinyje „Aliaska“ rungtyniavo kiek geriau ir daugiausiai Virginijaus Venckausko dėka komanda po dviejų kėlinių atsiliko tik 10 taškų skirtumu 37-27.

Trečiajame kėlinyje „Aliaska“ aktyviai puolė ir vos per 4 minutes skirtumą sumažino iki vienintelio metimo (39-36). Per likusį ketvirčio laiką nieko ypatingo neįvyko. Po trijų kėlinių „Aurora“ pirmavo rezultatu 48-42.

Paskutiniame ketvirtyje „Aurora“ nuolatos turėjo didesnį ar mažesnį pranašumą, bet per paskutines keletą minučių „Aurora“ žaidėjai sutriko, klydo lygioje vietoje, neįmetė laisvų metimų. „Aliaska“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu iniciatyva priklausė „Aurorai“ ir pastarieji iškovojo pergalę rezultatu 76-71.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aurora“ Gediminas Lomsargis 31t. 28 n.b.

„Aurora“ Mindaugas Mineikis 14t. 9 atk.kam. 14 n.b.

„Aliaska“ Virginijus Venckauskas 24t. 19 n.b.