2019-2020 metų finale "Gobana" apgynė titulą. MVP Mindaugas Tamušauskas

...

2019-2020 metų finale "Gobana" apgynė titulą. MVP Mindaugas Tamušauskas 858

Birželio 20 dieną ,,Inter Cars“ didžiosios taurės finale susigrūmė „Gobana“ ir „Švarūs langai“ komandos. 2019-2020 metų sezono čempionais tapo „Gobana“ . Finalinės rungtynės baigėsi rezultatu 73-71 (17-23; 19-14; 24-22; 13-12).

Rungtynes „Švarūs langai“ pradėjo labai užsivedę, ekipa strategiškai puikiai gynėsi, o gera gynyba lydėjo į greitą puolimą. Paskutinę kėlinio sekundę Andrius Mockus perėmė kamuolį ir švystelėjo tikslų tritaškį po kurio komandas skyrė 6 taškai (23-17).

Antrajame kėlinyje pirmas dvi minutes komandoms nepavyko rasti kelio kaip pelnyti taškus, bet tada pasipylė tritaškiai. Mindaugas Tamušauskas smeigė du, o Raidas Putrius turėjo savų atsakymų. Komandos išgyveno atkarpą „ant bangos“. Po dviejų kėlinių „Švarūs langai“ pirmavo minimalia persvara 37-36.

Trečiajame kėlinyje „Gobana“ įjungė aukščiausią pavarą Mindaugo Tamušausko ir Evaldo Lengvino dueto vedama komanda pradėjo tempti „antklodę“ į savo pusę. Roko Misevičiaus įkvėpti „Švarūs langai“ po trijų kėlinių turėjo minimalų atsilikimą (60-59).

Ketvirtajame kėlinyje komandos vėl sustojo, o likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 62-62. Likus 4 minutėms prasidėjo tikrasis šou, komandos keitėsi taikliais metimais, o emocijos pasiekė kritinį tašką. Po greito „Švarių langų“ išpuolio likus 2:33 minutės „Gobana“ atsiliko 4 taškais (69-65). Likus 35.8 sekundės Mindaugas Tamušauskas pademonstravo šaltus nervus ir smeigė tritaškį po kurio „Gobana“ išsiveržė į priekį rezultatu 72-71. Sekanti ataka priklausė „Švariems langams“, Rokas Misevičius prarado kamuolį, o baudą išprovokavęs Evaldas Lengvinas pataikė vieną baudos metimą. Tada Mark Ostrovskij prametė tritaškį, Saulius Šarkis netiksliai kartojo komandos draugo metimą, o Evaldas Lengvinas atkovojęs kamuolį šveitė jį į viršų, o tai reiškė „Gobana“ komandos triumfą.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Mindaugas Tamušauskas 24 t. 7 atk.kam. 32 n.b.

„Gobana“ Elvinas Gintvainis 9 t. 7 atk.kam. 16 n.b.

„Švarūs langai“ Raidas Putrius 20 t. 5 rez.perd. 18 n.b.