Vos vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio pritrūkęs Matas Staponas, padėjo "OverSize" iškovoti pirmąją pergalę 966

Rugpjūčio 9 dieną Klaipėdos miesto "Urbovitos lygos" varžybose susitiko "Reborda – Newlink Trust" ir "Oversize" komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:84 (29:18; 20:25; 21:20; 21:21) iškovojo komanda "OverSize".

Rungtynes geriau pradėjo "OverSize" komanda. Neblogai iš toli atakavusi jau pirmajame kėlinuke susikrovė dviženklį pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 29:18.

Antrasis kėlinys atrodė panašiai kaip ir pirmasis. Tiesa, "Reborda – Newlink Trust" ekipai pavyko atsilkimą sumažinti. Tačiau po dviejų kėlinių priekyje išliko "OverSize" ekipa rezultatu 49:43.

Antrojoje rungtynių pusėje niekas nesikeitė "OverSize" komanda ir toliau išliko priekyje. Nepaisant to "Reborda – Newlink Trust" dar bandė vytis varžovus, tačiau "OverSize" iškovojo pergalę rezultatu 91:84.

Rungtynių žaidėjai: MVP Matas Staponas (OverSize)  21 t. 9 atk. k. 10 rez. p. 5 per. k. 11 išp. p.  36 n. b.

Martynas Pronskus (OverSize) 25 t. 6 atk. k. 5 rez. p.  19 n. b.

Edvinas Puklevičius (Reborda – Newlink Trust) 33 t. 9 atk. k. 4 rez. p. 7 išp. p. 39 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.