Vido Verygos 36 naudingumo balai padėjo "Klaipėdos krašto policijai" iškovoti pergalę 976

Rugpjūčio 19 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Dragūnai“ ir Klaipėdos krašto policija “ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:56 (20:18; 19:16; 21:11; 14:11) iškovojo  Klaipėdos krašto policija“.

Nuo pat rungtynių pradžios atrodė, kad “Klaipėdos krašto policija” pabėgs į priekį, tačiau „Dragūnų“ ekipa kovėsi pavyzdingai ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik 18:20.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje atrodė panašus. „Klaipėdos krašto policijai“ pavyko prie pranašumo pridėti papildomus tris taškus ir po dviejų kėlinių jie pirmavo 39:34.

Trečiajame kėlinyje priekyje ir toliau išliko „Klaipėdos krašto policija“. Jie padidino savo pranašumą iki dviženklio ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 60:45.

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnams“ stebuklo sukurti nepavyko ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pergalę rezultatu 56:74.

Rungtynių žaidėjai: MVP Vidas Veryga (Klaipėdos krašto policija) 28 t., 11 atk. k., 3 rez. p. 9 išp. p., 36 n. b.

Nerijus Stonkus (Klaipėdos krašto policija) 18 t., 5 atk. k., 3 rez. p., 21 n. b.

Martynas Ruzgus (Dragūnai) 6 t., 7 atk. k., 3 rez. p., 13 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.