"Švarūs Langai" nesunkiai susitvarkė su "Zum Zum Kebab" komanda

"Švarūs Langai" nesunkiai susitvarkė su "Zum Zum Kebab" komanda 995

Rugsėjo 3 dieną Klaipėdos miesto "Urbovitos lygoje" susitiko "Zum Zum Kebab" ir "Švarūs Langai" komandos. Be didesnių pastangų "Švarūs Langai" iškovojo įtikinamą pergalę vedami trigubo dublio surinkusio Andriaus Mockaus rezultatu 89:76 (15:18; 27:19; 28:18; 19:21).

Rungtynes kiek geriau pradėjo "Zum Zum Kebab" komanda, kurie pirmąjį ketvirtį pradėję gera energija laimėjo kėlinį 18:15.

Antrame kėlinyje pradėjo jaustis Pauliaus Barausko dominavimas ir mesitriškumo skirtumas, "Švarūs Langai" visur buvo tvirtesni, greitesni ir sumanesni ko pasekoje į ilgąją pertrauką išsinešė persvarą (42:37).

Po ilgosios pertraukos "Švarūs Langai" nemažino apsukų ir toliau tęsė pradėtą darbą. Pasiekus tvirtą persvarą abi komandos atsipalaidavo ir vyko lengvas pasimėtymas, kuris nekėlė jokių abejonių dėl nugalėtojo. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:76.

MVP: Andrius Mockus "Švarūs Langai" 11 tšk., 13 atk. kam., 12 rez. perd., 33 nb.

Paulius Barauskas "Švarūs Langai" 25 tšk., 12 atk. kam., 8/16 dvit., 29 nb.

Tomas Venslovas "Zum Zum Kebab" 7 tšk., 16 atk. kam., 18 nb.