Ketvirtajame kėlinyje be savo lyderio likę "Švarūs langai" turėjo pasitenkinti antrąją vieta 1002

Rugsėjo 8 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose dėl pirmosios vietos susitiko Autoegida“ ir Švarūs langai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:69 (13:19; 20:213; 19:16; 22:21) iškovojo ir pirmąją vietą laimėjo  „Autoegida“.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė nerezultatyvų, bet gynyboje kietą krepšinį. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, o rungtynių rezultatas puikiai atspindėjo komandų žaidimą pirmuosius du kėlinukus. Po dviejų kėlinių priekyje minimaliu pranašumu pirmavo „Autoegida“ komanda. (33:32)

Trečiajame kėlinuke aikštelėje ir toliau niekas nesikeitė. Komandos ir toliau pavyzdingai gynėsi. Po trijų kėlinių priekyje rezultatu 52:48 pirmavo „Autoegida“ ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje „Švarūs langai“ neteko savo lyderio Roko Misevičiaus, nes pastarasis išnaudojo asmeninių pražangų limitą. „Švarūs langai“ dar bandė kibti varžovams į atlapus, tačiau buvo priversti varžovų pranšumą. Rezultatu 74:69 pergalę iškovojo ir pirmosios vietos nugalėtojais tapo komanda „Autoegida“.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Autoegida) 18 t., 13 atk. k., 4 rez. p., 8 išp. p., 3 blk., 32 n. b.

Rimvydas Zaveckas (Autoegida) 14 t., 4 atk. k., 6 rez. p., 18 n. b.

Andrius Dagelis (Švarūs langai) 20 t., 8 atk. k., 3 rez. p., 5 išp. p., 1 per. k., 25 n. b.