,,Daikra - Prolain" užbombardavo varžovus tritaškiais

,,Daikra - Prolain" užbombardavo varžovus tritaškiais 975

Rugpjūčio 17 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Daikra - Prolain ir Zum Zum Kebab“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 111:84 (28:19; 26:18; 29:17; 28:30) iškovojo  Daikra - Prolain“.

Rungtynes geriau pradėjo “Daikra - Prolain” komanda. Neblogai iš toli atakavusi “Daikra - Prolain” jau pirmajame kėlinuke susikrovė dviženklį pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 28:19.

Antrasis kėlinys atrodė panašiai kaip ir pirmasis. “Daikra – Prolain” nemažino tempo ir po dviejų kėlinukų jau pirmavo rezultatu 54:37.

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai, su kuriais be problemų susitvarkiusi “Daikra – Prolain” ekipa, laimėjo rungtynes rezultatu 111:84.

Rungtynių žaidėjai: MVP Mykolas Abrutis (Daikra - Prolain) 21 t., 8 atk. k., 6 rez. p., 29 n. b.

Martynas Macas (Daikra - Prolain) 16 t., 8 atk. k., 6 rez. p., 26 n. b.

Andrius Skvarčinskas (Zum Zum Kebab) 27 t., 4 atk. k., 4 rez. p., 22 n. b.