"Daikra - Prolain" nepasigailėjo savo varžovų

"Daikra - Prolain" nepasigailėjo savo varžovų 991

Rugsėjo 1 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Daikra - Prolain“ ir Klaipėdos krašto policija“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 104:58 (23:21; 21:12; 31:9; 29:16) iškovojo  „Daikra - Prolain“.

Rungtynes „Klaipėdos krašto policija“ pradėjo septyniais taikliais metimais iš žaidimo, tačiau niekur toli nepabėgo. „Daikra – Prolain“ laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 23:21.

Antrajame kėlinyje „Daikra – Prolain“ padidino savo pranašumą iki dviženklio ir į didžiąją pertrauką išejo pirmaudami rezultatu 44:33.

Antrojoje rungtynių pusėje liko tik formalumai. „Daikra – Prolain“ nepasigalėjo savo varžovų ir iškovojo pergalę rezultatu 104:58.

Rungtynių žaidėjai: MVP Kęstas Barvydas (Daikra - Prolain) 18 t., 11 atk. k., 7 išp. p., 27 n. b.

Mindaugas Šikšnius (Daikra - Prolain) 14 t., 6 atk. k., 8 rez. p., 25 n. b.

Martynas Stasytis (Klaipėdos krašto policija) 21 t., 4 atk. k., 2 išp. p., 1 per. k., 16 n. b.