"Autoegidos" puolimo mašina pervažiavo "OverSize"

"Autoegidos" puolimo mašina pervažiavo "OverSize" 997

Rugsėjo 6 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ didžiosios taurės pusfinalyje varžybose susitiko Autoegida“ ir OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 113:78 (30:16; 36:22; 28:13; 19:27) iškovojo  „Autoegida“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Autoegida“ komanda įrodinėjo savo pranašumą. Jau pirmajame kėlinuke jie susikrovė dviženklį pranašumą ir kėlinį laimėjo rezultatu 30:16.

Antrajame kėlinuke „Autoegida“ ir toliau dominavo. Puikus puolimas tik dar labiau padidino atsiplėšimą nuo varžovų ir po dviejų kėlinių „Autoegida“ jau pirmavo 66:38.

Antrojoje rungtynių pusėje „Autoegida“ komandai liko tik formalumai, su kuriais be jokių problemų jie susitvarkė ir iškovojo pergalę rezultatu 113:78.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Autoegida) 23 t., 9 atk. k., 4 rez. p., 4 išp. p., 39 n. b.

Evaldas Brasas (Autoegida) 19 t., 13 atk. k., 3 rez. p., 30 n. b.

Matas Staponas (OverSize) 12 t., 5 atk. k., 13 rez. p., 9 išp. p., 4 per. k., 24 n. b.