Ketvirtajame kėlinyje atradę save "Reborda - Newlink Trust" nutraukė eilę metų kamavusį pusfinalio prakeiksmą 1000

Rugsėjo 7 dieną Klaipėdos miesto "Rudens taurės" pusfinalyje susiitko "Reborda - Newlink Trust" ir "Dragūnai" komandos. Chaotiškose rungtynėse "rebordininkai" prisiminę kaip žaisti krepšinį ketvirtajame kėlinyje pasiuntė į nokdauną "Dragūnus", nutraukė ilgametę pusfinalių pralaimėjimo patirtį ir laimėjo rungtynes 73:56 (19:22; 15:15; 18:15; 21:4).

Pirmajame kėlinyje galima buvo stebėti tik į vieną žaidėją. Dalius Adomaitis buvo tiesiog nesulaikomas ir pelnė net 16 taškų pataikęs 4 tolimus metimus iš 5 ir leisdamas savo komandai pirmauti 22:19.

Antrajame kėlinyje Dalius buvo kiek pristabdytas, tačiau neblogai sekėsi atrišti rankas komandos draugams ir gana neblogai dirbti gynyboje ko pasekoje "Dragūnai" išlaikė vieno metimo persvarą (37:34).

Po ilgosios pertraukos Dalius Adomaitis ėmėsi darbo, tačiau visus taškus surinko per 25 žaidimo minutes, tol "Dragūnai" ir laikėsi rungtynėse 30 minučių (52:52).

Kevirtasis kėlinys absoliučiai priklausė "Rebordai - Newlink Trust". Dalius Adomaitis pristigo turbūt jėgų, nes rungtyniavo be keitimų, prie to prisidėjo ir varžovų fiziškumas, "Dragūnai" per ketvirtį sukrapštė vos 4 taškelius ir sulūžo rungtynėse 56:73.

MVP: Tomas Narmontas "Reborda - Newlink Trust" 16 tšk., 7 rez. perd., 22 nb.

Tomas Mikalauskas "Reborda - Newlink Trust" 10 tšk., 8 atk. kam., 19 nb.

Dalius Adomaitis "Dragūnai" 27 tšk., 6 atk. kam., 6 per. kam., 6/14 trit., 29 nb.