Valentinas Rumiancevas nustelbė Danieliaus Gailiaus pasirodymą ir ištempė komandai pergalę 881

Rugsėjo 16 dieną "Pavasario įmonių" taurėje susitiko "Klaipėdos sporto projektai" ir "VMG" komandos. Nors "VMG" susirinko vos 5-iese, tačiau kovėsi visas rungtynes, o rungtynių pabaigoje sužibėjęs Valentinas Rumiancevas atvedė į pergalę savo komandą 66:58 (15:18; 16:10; 22:18; 13:12).

Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo "VMG" komandai, kurie ketvirtį laimėjo 18:15.

Antrajame kėlinyje išryškėjo Andriaus Dagelio mesitriškumas, kurio dėka "KSP" sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir pirmauti 31:28.

Po ilgosios pertraukos "KSP" sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą, tačiau Danieliaus Gailiaus metimai komandą priartino iki dviejų taškų rungtynių pabaigoje (58:60), tačiau tada žodį tarė "maestro" Valentinas Rumiancevas pelnęs 6 taškus iš eilės ir padovanojęs pergalę savo komandai 66:58.

MVP: Valentinas Rumiancevas "KSP" 15 tšk., 7 rez. perd., 5 atk. kam., 5 kld., 5/15 met., 15 nb.

Linas Kontrimas "VMG" 12 tšk., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 16 nb.

Simas Dotas "VMG" 5 tšk., 13 atk. kam., 4 per. kam., 16 nb.