Trečiajame kėlinyje kosminius metimus pataikę "UFAS" palaužė jaunuosius krepšininkus 873

Rugsėjo 8 dieną "Pavasario" taurėje susitiko "VKKM-2004" ir "UFAS" komandos. Trečiajame kėlinyje surengę ne vaikišką spurtą ir iš fantastikos srities metimus pataikę "UFAS" įveikė jaunuosius krepšininkus rezultatu 95:83 (26:16; 13:23; 34:20; 22:24).

Pirmajame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo lygus, tačiau kėlinio pabaigoje "UFAS" įjungė aukštesnę pavarą ir džiugia nata užbaigdami ketvirtį šį laimėjo net dviženkle persvara 26:16.

Antrajame kėlinyje "VKKM-2004" atsirišo krepšys. Savo metimus pradėjo pataikyti Arnas Knystautas, įkirtimais varė varžovus į neviltį Mantas Mockevičius ir jaunieji krepšininkai sugrįžo į rungtynes 39:39.

Po ilgosios pertraukos "UFAS" įgavo antrajį kvėpavimą ir įgijo antgamtines galias. Vieną po kito šveisdami kosminius nelogiškus metimus, kurie pasiekdavo tikslą didinosi savo persvarą iki rekordinės, pelnė per kėlinį net 34 taškus ir įsiveržė į priekį 73:59.

Per vėlai pabudę jaunieji krepšininkai rungtynių pabaigoje pradėjo spausti varžovus ir tai pasiteisino. "UFAS" nebuvo tam pasiruošę, o vaikinai grįžinėjo į rungtynes, tačiau kaip parodė galutinis rezultatas 95:83, to buvo ne gana.

MVP: Eimantas Lukauskis "UFAS" 21 tšk., 8 atk. kam., 9 išpr. praž., 28 nb.

Arnas Knystautas "VKKM-2004" 27 tšk., 6 rez. perd., 27 nb.

Rytis Šakaitis "VKKM-2004" 16 tšk., 8 rez. perd., 26 nb.