Techninių pražangų liūno akivaizdoje "Reborda-Taisom.lt" pramušė dugną

Techninių pražangų liūno akivaizdoje "Reborda-Taisom.lt" pramušė dugną 890

Rugsėjo 24 dieną "Pavasario" taurės kovas tęsė "Reborda-Taisom.lt" ir "UFAS" komandos. Emocianaliose rungtynėse, kuriose liejosi techninės pražangos laisvai, "UFAS" sugebėjo parklupdyti ant kelių "Reborda-Taisom.lt" komandą rezultatu 71:67 (20:16; 17:14; 19:17; 15:20).

Jau pirmajame kėlinyje "UFAS" vedami Karolio Gailiūno įgijo dviženklę persvarą. Pagauti geros emocijų bangos "UFAS" nestabdė, kas privertė varžovų vairininką griebtis minutės pertraukėlės. Pademonstravęs savo kaip eksperto žinias "Reborda-Taisom.lt" komandos vairininkas prikėlė komanda ir ši greitai stabilizavo padėtį (16:20).

Antrame kėlinyje netrūko chaoso. Abi komandos žaidė bet ką kas nebuvo panašu į krepšinį, tačiau net ir čia "UFAS" turėjo pranašumą, laimėjo antrą ketvirtį ir į ilgają pertrauką išėjo ilsėtis geromis nuotaikomis 37:30.

Po ilgosios pertraukos lygos mohikanas Valentinas Rumiancevas turbūt savo komandai davė stebuklingas tabletes ar kažką panašaus, nes pastarieji bėgiojo kaip pašėlę. Darius Šaulys perėmė kamuolius it iš vaikų imdamas saldainius, greitose atakuose užbaigdavęs pats arba serviruodamas perdavimus komandos draugams. "Reborda-Taisom.lt" spaudimas padėjo komandai grįžti į rungtynes, tačiau tada prasidėjo šou. Vienas po kito žaidėjai buvo baudžiami už neadekvačius veiksmus techninėmis pražangomis (Karolis Gailiūnas, Tomas Valantinavičius, Donatas Alminas ir komandos vedlys Valentinas Rumiancevas), o vėliau ir varomi iš aikštės (Donatas Alminas ir Tomas Valantinavičius). Kaip paaiškėjo vėliau net ir čia šiandien "UFAS" parodė pranašumą ir "Rebordai-Taisom.lt" pramušė dugną rezultatu 71:67.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Karolis Gailiūnas "UFAS" 14 tšk., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 praž., 18 nb.

Darius Šaulys "Reborda-Taisom.lt" 13 tšk., 7 rez. perd., 8 per. kam., 7 kld., 8 išpr. praž., 22 nb.

Aleksandr Kostiugov "Reborda-Taisom.lt" 15 tšk., 5 atk. kam., 4 per. kam., 19 nb.

Tomas Venslovas "UFAS" 13 tšk., 6 atk. kam., 17 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti