"Tauragė" naujieji Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai

"Tauragė" naujieji Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai 904

Sekmadienio popietę (spalio 11 dieną) įvyko Klaipėdos miesto „Pavasario taurės“ rungtynės. Dėl nugalėtojų titulo susigrūmė žymių strategų vadovaujamos turnyro favoritės „Tauragė“ ir „WYWA“ komandos. Aukso medalius iškovojo „Tauragė“ komandos krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 72-70 (19-16; 21-18; 16-17; 16-19).

Pirmasis kėlinukas vyko apylygiai, tačiau antrame kėlinyje sužaidus 12 sekundžių „WYWA“ komandos žaidėjas Justas Grikštas gavo trečiąją asmeninę pražangą ir tuo iš kart pasinaudojo „Tauragė“ komanda - suaktyvino gynybą, neleisdama varžovų aukštaūgiams lengvai priimti kamuolių po krepšiu o „WYWA“ komandos žaidėjų tolimi metimai skriejo pro šalį. Tik ką aikštelėje pasirodęs Dainius Viršilas pelnė tris taškus iš išvedė savo komandą į priekį 28-21. Likus žaisti 1 minutę ir 38 sekundes iki antro kėlinuko pabaigos Lukas Petkevičius pataikė itin tolimą metimą su atakos laiko sirena ir sukrovė rekordinę 11 taškų persvarą „Tauragės“ komandai 37-26. Tačiau po Karolio Stirbio minutės pertraukėlės Karolis Opulskis ir Justas Grikštas (WYWA) pataikė po tritaškį metimą ir sušvelnino savo komandos atsilikimą iki 6 taškų 34-40.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje vyko atkakli kova o likus žaisti apie 3 minutes po Roko Misevičiaus taiklaus dvitaškio su varžovo pražanga „WYWA“ komanda buvo priekyje 50-48, tuo „Tauragės“ komandos bėdos nesibaigė, nes po poros atakų Gytautas Kibelkis gavo 4 asmeninę pražangą ir buvo priverstas pailsėti.

Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos „WYWA“ komanda savo ataką kūrė net 4 kartus, tačiau taškų pelnyti nepavyko, tada Renatas Jonelis netyčia subaudavo Gytautą Kibelkį, kuris realizavo užtikrintai abu baudos metimus ir „Tauragė“ 68-64 priekyje. Likus žaisti 12 sekundžių Justas Grikštas perėmė kamuolį su varžovo nesportine pražanga, realizavo abu baudos metimus o Karolis Opulskis pridėjo dvitaškį ir taip savo komandos atsilikimą sumažino iki 2 taškų (70-68). Paskutinė „WYWA“ ataka turėjo būti kitokia, tačiau Rokas Misevičius pametė kamuolį, o Justas Grikštas jį sugavo ir sugebėjo išprovokuoti varžovo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos, tačiau tik du baudų metimai buvo taiklūs ir likus 5,3 sekundės iki rungtynių pabaigos. „Tauragė“ pirmavo 71-70 ir turėjo kamuolį savo rankose ir iškovojo sunkią pergalę.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Tauragė“ Mindaugas Šikšnius 11 tšk. 12 atk.kam. 5 rez.perd. 5 išprov.praž. 23 n.b.

„Tauragė“ Gytautas Kibelkis 10 tšk. 9 atk.kam. 5 išprov.praž. 17 n.b.

„WYWA“ Domininkas Vaitkus 17 t. 12 atk.kam. 31 n.b.