Sustabdę "WYWOS" puolimo mašiną "Tauragė" iškovojo pergalę

Sustabdę "WYWOS" puolimo mašiną "Tauragė" iškovojo pergalę 874

Rugsėjo 9 dieną "Pavasario" taurėje susitiko "WYWA" ir "Tauragė" komandos. Katastrofiškai nepataikiusi "WYWA" turėjo pripažinti "Tauragės" komandos pranašumą rezultatu 66:74 (24:20: 12:21; 19:10; 11:23).

Pirmajame ketvirtyje komandos žaidė greitą, patrauklų akiai krepšinį. Abi komandos žaidė taškas į tašką, tačiau Roko Misevičiaus vedama "WYWA" ketvirtį užbaigę sėkmingiau 24:20.

Antrame ketvirtyje "Tauragė" pradėjo išnaudoti savo jėgą po krepšiu ir tai atnešė vaisių, "Tauragė" sugebėjo iki ilgosios pertraukos įgyti persvarą 41:36.

Po ilgosio pertraukos "Wywa" vedini Martyno Airošiaus parodė charakterį ir jau atrodė perimė rungtynių kontrolę, kuomet prieš lemiamą ketvirtį susigražino 4 taškų persvarą 60:56.

Lemiamame ketvirtyje "Tauragė" toliau sėkmingai išnaudojo savo pranašumus po lenta, o "Wywa" tragiškai atakavo krepšį, kas nebeleido šiose rungtynėse pakovoti dėl pergalės 66:74.

MVP: Edvinas Simėnas "Tauragė" 16 tšk., 16 atk. kam., 23 nb.

Martynas Airošius "WYWA" 20 tšk., 7 atk. kam., 22 nb.

Laurynas Stonkus "Tauragė" 21 tšk., 13 atk. kam., 20 nb.