Nuo tauragiškių galvų sudrebėjusi karūna: tik po pratęsimo įveikti jaunieji krepšininkai 887

Rugsėjo 22 dieną "Pavasario" taurėje paskutines grupės rungtynes sužaidė lyderių ir autsaiderių komandos. "Tauragės" komanda tik po pratęsimo sugebėjo įveikti pagirtinai kovojusius jaunuolius rezultatu 83:65 (13:15; 22:16; 12:18; 17:15; 19:1).

Nuo pirmų minučių "VKKM-2004" žengė į aikštę užsivedę norėdami parodyti varžovams nagus. "Tauragė" tuo tarpu žaidė dviem penketais bandydami pasidalinti laiką po lygiai. Pirmieji du kėliniai klostėsi taškas į tašką, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis tauragiškių persvarai siekiant 4 taškus 35:31.

Po ilgosios pertraukos "VKKM-2004" nė kiek neatleido vadžių, o tik dar labiau susitprino savo tikėjimą pergale. Arnas Knystautas žaidė nuostabiai ir tempė komandą paskui save. 4 kėlinyje "VKKM-2004" jau beveik turėjo persvarą savo kišenėje, kuomet žaisti liko vos 2 minutės, o komandas skyrė 6 taškai. Tada darbo ėmėsi Lukas Petkevičius, o paskutinę sekundę mestas Manto Karbauskio metimas buvo netaiklus, komandoms teko keltis į pratęsimą (64:64).

Pratęsime jau žaidė tik viena komanda, "VKKM-2004" paleidus pergalę rungtynių gale, turbūt nebeužteko nei jėgų nei motyvacijos, o 5 iš 5 "Tauragės" pergalę lėmė net 19:1 laimėtas pratęsimas (83:65).

MVP: Laurynas Stonkus "Tauragė" 19 tšk., 15 atk. kam., 6 per. kam., 30 nb.

Arnas Knystautas "VKKM-2004" 22 tšk., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 24 nb.

Lukas Petkevičius "Tauragė" 18 tšk., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 23 nb.