"Mano Būstas" savo geležinės gynybos pančiais sukaustė jaunimą ir iškovojo lengvą pergalę 1450

Gegužės 8 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “VKKM - Saulės kaina“ ir ”Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 85:48 (24:9; 15:17; 22:12; 24:10) iškovojo “Mano Būstas”.

“Mano Būstas” rungtynes pradėjo spurtu 12:2, po kurio “VKKM - Saulės kaina” ekipos strategas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau po jos jaunimui atsigauti nepavyko ir po pirmojo kėlinuko pirmavo “Mano Būstas” rezultatu 24:9.

Antrasis ir trečiasis kėlinukai atrodė panašiai. “Mano Būstas” naudojosi nepataikytais jaunimo metimais ir toliau ramiai didino savo pranašumą. Po trijų kėlinių “Mano Būstas” pirmavo rezultatu 61:38.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik sudėlioti taškus ant “i”, “Mano Būstas” padarė būtent tai ir be didelio pasipriešinimo iškovojo lengvą pergalę rezultatu 85:48.

Rungtynių žaidėjai: MVP Arnas Pilipavičius (Mano Būstas) 15 t., 9 atk. k., 3 rez. p., 1 išp. p., 23 n. b.

Alanas Urbonas (Mano Būstas) 15 t., 11 atk. k., 23 n. b.

Nojus Vitosis (VKKM - Saulės kaina) 13 t., 8 atk. k., 2 rez. p., 2 išp. p., 18 n. b.