Lukas Petkevičius už ausų ištraukė "Tauragę" nuo fiasko

Lukas Petkevičius už ausų ištraukė "Tauragę" nuo fiasko 878

Rugsėjo 13 dieną "Pavasario" taurėje susitiko "Tauragė" ir "UFAS" komandos. Visas rungtynes dantimis ikandin varžovų žengę "UFAS" privalėjo nukelti kepurę prieš Luko Petkevičiaus trilerį su laiminga pabaiga. "Tauragė" tik per kančias ir kraujus įveikė pagarbos vertą "UFĄ" 71:66 (13:20; 23:15; 15:16; 20:15).

Pirmajame kėlinyje "UFAS" sėkmingai stabdė uraganinį "Tauragės" puolimą, o patys tritaškiais metimais baudė varžovus, kas lėmė pergalingą pirmą ketvirtį 20:13.

Antrajame kėlinyje įsibėgėjo Laurynas Stonkus ir it iš po šalto dušo atsigavę tauragiškiai pradėjo griebti jauti už ragų. Ne tik pavyko sumažinti deficitą, tačiau ir į ilgąją pertrauką išeiti primaujant minimalia persvara 36:35.

Po ilgosios pertraukos "UFAS" ir toliau nagais ir dantimis laikėsi įsikibę varžovams už nugaros. Buvo ir sėkmingesnių ir prastesnių atkarpų, tačiau komandos žygiavo taškas į tašką visą antrąją pusę. Rungtynių herojumi tapo Lukas Petkevičius perėmes kamuolį ir pataikęs tritaškį, vėliau atkovojęs kamuolį ir greitą ataką užbaigęs metimu iš po krepšio, taip išvesdamas į priekį "Tauragę" dviem taškais. Sekanti "UFAS" ataka nebuvo sėkminga ir vėl, o Lukas Petkevičius smeigė dar vieną, šį kart jau mirtiną šūvį iš toli, taip išnešdamas už čiuprynos visą komandą 71:66.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Lukas Petkevičius "Tauragė" 21 tšk., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 29 nb.

Laurynas Stonkus "Tauragė" 28 tšk., 10 atk. kam., 4 per. kam., 29 nb.

Tomas Venslovas "UFAS" 13 tšk., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 25 nb.

Julius Jasas "UFAS" 21 tšk., 8 atk. kam., 18 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti