Ketvirtajame kėlinyje komandinę dvasią pademonstravę ,,Klaipėdos sporto projektai" iškovojo trečiąją „Įmonių taurės”vietą 897

Spalio 3 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" mažajame finale  susitiko ,,Klaipėdos sporto projektai ir ,,VMG“ komandos. Rungtynėse pergalę ir trečiąją vietą rezultatu 82:73 (13:23; 22:13; 16:23; 31:14) iškovojo ,,Klaipėdos sporto projektai".

Rungtynės prasidėjo labai vangiai, komandoms sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį, o ,,KSP” pirmuosius taškus pelnė tik po šešių minučių. Priešininkų komandoje per kėlinį vienuolika taškų pelnė Tadas Augustas Kvaščevičius, taip padėdamas savo komandai išsiveržti į priekį po pirmo kėlinuko rezultatu 23:13.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kiek pasikeitė. ,,VMG” iššvaistė savo turėtą pranašumą, o ,,KSP” po dviejų kėlinių jau atsilikinėjo tik minimaliu skirtumu rezultatu 35:36.

Trečiąjį kėlinį ,,VMG” pradėjo dviejais tritaškiais paeiliui ir po kiek laiko skirtumas vėl tapo dviženklis, tačiau ,,KSP” protingai užbaigdami atakas sugebėjo sugrįžti, visgi kėlinio pabaiga priklausė ,,VMG” ir jie pirmavo po trijų kėlinių 59:51.

Ketvirtajame kėlinyje save į rankas suėmė ,,KSP”, komandiškai žaidę jie sumažino savo atsilikimą, persvėrė jį savo naudai ir iškovojo Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" trečiąją vietą rezultatu 82:73.

Rungtynių žaidėjai: MVP Valentinas Rumiancevas (KSP)  15 t. 6 atk. k. 11 rez. p. 2 per. k. 3 išp. p. 28 n. b.

Andrius Dagelis (KSP) 21 t. 8 atk. k. 1 rez. p.  19 n. b.

Danielius Gailius (VMG) 25 t. 3 atk. k. 21 n. b.