Ketvirtajame kėlinyje tritaškiais prapliupusi "Tauragė" žengia į finalą

Ketvirtajame kėlinyje tritaškiais prapliupusi "Tauragė" žengia į finalą 958

Rugpjūčio 3 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" pusfinalyje susitiko "Daikra - Prolain" ir "Tauragė" komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 72:79 (23:17; 21:17; 10:23; 18:22) iškovojo ir į finalą žengia - "Tauragė".

Rungtynes geriau pradėjo "Daikra – Prolain" komanda. Jau pirmosiomis minutėmis jie susikorvė dviženklį pranašumą ir vienu metu pirmavo rezultatu 16:2. "Tauragės" komandai pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau kėlinuką jie vis tiek pralaimėjo 17:23.

Antrajame ketvirtyje rungtynių sąlygas ir toliau diktavo "Daikra – Prolain". Jie ir toliau išlaikė pranašumą savo rankose ir ilsėtis išejo būdami 10 taškų priekyje.

Trečiasis kėlinys atrodė kiek kitaip. Po ilgosios pertraukos sugrįžę "Tauragės" krepšininkai ne tik kad sumažino savo atsilikimą, bet dėka taiklių tolimų metimų po trijų kėlinių jau buvo priekyje rezultatu 57:54.

Paskutiniajame kėlinuke aikštelėje užvirė kieta kova. Komandos kovėsi iki paskutiniųjų minučių. Tačiau kelis tolimus metimus iš eilės susmeigusi "Tauragės" komanda išlaikė savo trečiajame kėlinyje įgytą pranašumą ir žengė į finalą laimėjusi rungtynes rezultatu 79:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Paulius Šakinis (Tauragė) 23 t. 15 atk. k. 3 rez. p. 5 išp. p. 35 n. b.

Mindaugas Šikšnius (Tauragė) 16 t. 8 atk. k. 7 rez. p. 19 n. b.

Audrius Mineikis (Daikra - Prolain) 20 t. 8 atk. k. 23 n. b.