Justo Grikšto tritaškių lietus paskandino ,,UFAS" komandą

Justo Grikšto tritaškių lietus paskandino ,,UFAS" komandą 872

Rugsėjo 6 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,WYWA ir ,,UFAS“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 90:47 (16:5; 23:19; 24:10; 27:13) iškovojo ,,WYWA".

Nuo pat rungtynių pradžios ,,WYWA” įrodinėjo savo pranašumą. Jie varžovams leido per pirmąjį kėlinį sumesti vos penkis taškus, o puolime siautėjo Justas Grikštas (WYWA) per du kėlinius pataikęs 7 tritaškius metimus. ,,WYWA” po dviejų kėlinių buvo priekyje rezultatu 39:24.

Trečiajame kėlinyje plieninė ,,WYWOS” gynyba leido ,,UFUI” pataikyti vos tris metimus iš žaidimo, o po trijų kėlinių ,,WYWA” pirmavo rezltatu 63:34.

Ketvirtajame kėlinyje jokių stebuklų neįvyko, ,,WYWA” ramiai sutvarkė formalumus ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 90:47.

Rungtynių žaidėjai: MVP Justas Grikštas (WYWA)  44 t. 6 atk. k. 4 rez. p. 3 per. k. 2 išp. p. 43 n. b.

Renatas Jonelis (WYWA) 6 t. 14 atk. k. 3 rez. p.  22 n. b.

Karolis Gailiūnas (UFAS) 13 t. 14 atk. k. 17 n. b.