Vytauto Šarakausko sezono naudingumo balų rekordas po pratęsimo parklupdė "Švarius Langus" 918

Spalio 21 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Lavango Group" ir "Švarūs Langai" komandos. Po dramatiškos kovos, dar kartą žibėjęs Vytautas Šarakauskas po pratęsimo atvedė savo komandą į antrą pergalę 86:81 (28:13; 18:24; 16:29; 13:9; 11:6).

Primasis ketvirtis "Lavango Group" ėjosi lyg iš natų. Taiklūs tolimi metimai, greitos atakos liejosi laisvai ir pirmą ketvirtį sužaidę kone tobulai "Lavango Group" laimėjo atkarpą 28:13.

Vėliau Andriaus Dagelio ir Andriaus Mockaus pastangomis visų rungtynių metu "Švarūs Langai" artinos prie varžovų ir lengvai nepaleido pergalės iš rankų. Po dviejų kėlinių atsilikimas buvo vienženklis (37:46), o sužaidę puikiai trečiąjį- "Švarūs Langai" buvo jau priekyje (66:62).

Lemiamas ketvirtis klostėsi taškas į tašką. Pabudęs Rokas Misevičius trūktelėjo savo ekipą, tačiau Arvydas Eitutavičius atsakė tuo pačiu. Rungtynių pabaigoje rezultatas buvo lygus (75:75) ir abi komandos per likusias 2 minutes taškų nebepelnė. Pratęsime likus žaisti 11 sekundžių Marius Prekevičius pataikė tik vieną baudą (84:81), o savo ataką turėję "Švarūs Langai" patikėjo Andriui Dageliui, kurio tolimas šūvis skriejo pro šalį, o kamuolį pastvėręs Vytautas Šarakauskas išprovokavo pražangą, sumetė baudas ir pagerino naudingumo balų rekordą atvesdamas savo komandą į pergalę 86:81.

MVP: Vytautas Šarakauskas "Lavango Group" 28 tšk., 18 atk. kam., 6 išpr. paž., 53 nb.

Andrius Dagelis "Švarūs Langai" 22 tšk., 13 atk. kam., 29 nb.

Andrius Mockus "Švarūs Langai" 14 tšk., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 25 nb.

Arvydas Eitutavičius "Lavango Group" 17 tšk., 8 rez. perd., 7 atk. kam., 23 nb.