Vos penkiese susirinkę „Stasmilos“ krepšininkai turėjo pripažinti „Kretingos“ komandos pranašumą 1401

Sausio 24d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Stasmila“ ir „Kretinga“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:100 (26:31; 23:18; 17:21; 7:30) iškovojo „Kretinga“

Nors rungtynės „Stasmila“ pradėjo penkiese, bet pirmajame kėlinyje nenusileido puikiai tritaškius pataikančiai „Kretingos“ ekipai, kurie Edgaro Vigelio vedami, po pirmojo kėlinio susikūrė 5 taškų pranašumą (26:31).

Antrajame kėlinyje sveikintiną kovingumą parodė „Stasmilos“ krepšininkai, kurie vikriomis kojomis gynyboje pradėjo su varžovais „šokti Džaiva, taip priversdami „Kretingos“ ekipą klysti, bei ieškoti panikos mygtuko, ko eigoje „Stasmila“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (49:49).

Po ilgosios petraukos aikštelėje ir toliau tvyrojo arši kova, nei vienai komandai nepavyko susikurti didesnio pranašumo, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje po „Kretingos“ komandos taiklaus tritaškio, pranašumas išaugo iki 10 taškų, o „Stasmila“ komanda buvo priversta imti minutės pertraukėlę. Tačiau jos neužteko, kretingiškiai ir toliau rengė sėkmingas atakas, be didesnio varžovų pasipriešinimo, ir laimėjo šio vakaro rungtynes rezultatu 73:100.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Kretinga) Eimantas Kupšys 27 t., 9 atk. k., 34 n. b.

Aidas Viskontas (Kretinga)  21 t., 5 atk. k., 8 rez.p.,  2 išp. p., 31 n. b.

Andrius Steponaitis (Stasmila) 30 t., 10 atk. k., 7 išp. p., 24 n. b.