"Urbovitos" puolimo banga nuplovė "Lavango Group" komandą

"Urbovitos" puolimo banga nuplovė "Lavango Group" komandą 445

Gruodžio 12 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Urbovita" ir "Lavango Group" komandos. Vos šešiese atvykę į rungtynes "Urbovitos" krepšininkai surengė krepšinio puolimo spektaklį ir nukautavo "Lavango Group" komandą didžiuliu skirtumu 105:73 (27:24; 28:21; 25:19; 25:19).

Nuo pat rungtynių pirmų sekndžių "Urbovita" rodė, jog atvyko nusiteikusi kovingai ir rungtynes pradėjo spurtu 7:0, ko pasekoje "Lavango Group" griebėsi pirmos greitos minutės pertraukėlės. Ji padėjo ir pavyko atlaikyti pirmąjį šturmą, bei grįžti į rungtynes. Kėlinį vainikavo Luko Bendiko šūvis iš 8 metrų (27:24).

Po pirmo ketvirčio "Urbovita" net nesiruošė sustoti ir toliau svaidė tritaškes salves viena po kitos, spurtavo 15:0, o persvara greitai tapo dviženkle. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo jau 55:36.

Po ilgosios pertraukos liko tik formalumai. "Urbovita" ir toliau mėgavosi žaidimu, siautėjo puolime, vienu metu komandas skyrė net 39 taškai, o rungtynės baigėsi rezultatu 105:73.

MVP: Linas Markaitis "Urbovita" 31 tšk., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 40 nb.

Deividas Petravičius "Urbovita" 31 tšk., 12 atk. kam,, 5 rez. perd., 37 nb.

Donatas Banys "Lavango Group" 14 tšk., 5 atk. kam., 13 nb.

Ugnius Mineikis "Lavango Group" 12 tšk., 5 atk. kam., 4 rez.p erd., 8 kld., 11 nb.