"Urbovita" parklubdė "Kretingos" krepšininkus

"Urbovita" parklubdė "Kretingos" krepšininkus 384

Spalio 24 d. vakarą "Valgyksveikai.lt" taurės rungtynėse susitiko „Kretinga“ ir „Urbovita“ komandos. Ketvirtąjį kėlinį puikiai sužaidę „Urbovitos“ krepšininkai šventė dramatišką pergalę rezultatu 86:83 (27:21; 21:12; 22:26; 13:27)

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai abiejoms komandoms, tačiau rungtynes geriau pradėjo namų šeimininkai – „Kretingos“ krepšininkai, kurie metė dideliu pataikymo procentu, o po pirmojo kėlinio „Kretinga“ priekyje 27:21.

„Kretingos“ krepšininkai ir antrąjį ketvirtį pradėjo geriau. Jie ir toliau atakavo krepšį pavydėtinu procentu, o „Urbovita“ niekaip nesugebėjo apsiginti nuo priešininkų atakų ir po dviejų ketvirčių „Kretinga“ priekyje 48:33.

Trečiasis kėlinukas ir vėl priklausė „Kretingos“ ekipai. Nors šeimininkų komandą šiek tiek atsipalaidavo ir leido „Urbovitos“ krepšininkams sumažinti pranašumą. Tačiau įpusėjus kėlinukui „Kretinga“ įmetė svarbius tritaškius metimus ir po triejų kėlinuku „Kretinga“ priekyje – 70:59.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo „Urbovitos“ spurtu, kurį iniciavo greitos atakos ir taiklūs tritaškiai metimai, sužaidus 4 min. ketvirtąjame kėlinyje komandas skyrė tik 4 taškai – 74:70, priekyje vis dar „Kretinga“. O likus žaisti 3 min. po taiklaus „Urbovitos“ krepšininko Deivido Petravičiaus metimo su pražanga pastarieji pirmą kartą įsiveržė į priekį 82:80. Likus žaisti 6 sekundes priekyje buvo „Urbovitos“ krepšininkai, tačiau kamuolį rankose turėjo „Kretinga“, o paskutinėmis sekundėmis skriejęs Sigito Einikio tritaškis metimas skriejo pro šalį ir „Urbovita“ išsivežė pergalę iš Kretingos.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Urbovita“ Deividas Petravičius 21 t., 10 at.k., 25 n.b.

„Urbovita“ Modestas Jurkaitis – 11 t., 9 at.k., 7 rez. p.,  21 n.b.

„Kretinga“  – Edgaras Danys 30 t., 6 rez. p.,  37 n.b.