"Urbovita" naujuosius metus pradėjo pergalingu žaidimu

"Urbovita" naujuosius metus pradėjo pergalingu žaidimu 464

Sausio 9 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje po naujų metų ir toliau užvirė kovos. "Urbovita" komanda naujus metus pradėjo pergalingai įveikdami "Hidrostatybą" rezultatu 78:73 (23:28; 22:13; 13:14; 20:18).

Pirmasis kėlinys vyko aukšta sparta, abi komandos demonstravo akiai patrauklų krepšinį: greitos atakos, tolimi metimai ir mažai stabdymų. Po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 28:23 buvo "Hidrostatyba".

Antrame kėlinyje "Urbovita" panašiai sėkmingai puolė, tačiau varžovams uždarė lengvus taškus ir per kėlinį praleidę šioms rungtynėms nebūdingus vos 13 taškų įpusėjus rungtynėms įsiveržė į priekį 45:41.

Trečiasis kėlinys buvo priešingas visoms rungtynėms. Abi komandos tiesiog sustojo ir daugiau dėmesį skyrė gynybai, nors chaoso aikštėje išties buvo. Kėlinys buvo lygus ir nerezultatyvus tačiau "Urbovita" vis dar išlaikė 3 taškų atsargą prieš lemiamą ketvirty (58:55).

Ketvirtasis kėlinys buvo visiškai priklausantis "Urbovitos" komandai, kurios gretose žibėjo Antanas Padavičius, daugiausia jo pastangomis vienu metu komandas jau skyrė 13 taškų, tačiau žaibiškos "Hidrostatybos" kontraatakos ir taiklūs Pauliaus Piktuižio tolimi metimai greitai priartino iki alsavimo į kulnus. Rungtynių pabaigoje šaltesni nervai buvo "Urbovitos", kuri sužaidė užtikrinčiau paskutines minutes ir iškovojo pergalę 78:73.