"Urbovita" iškovojo trečią pergalę iš eilės

"Urbovita" iškovojo trečią pergalę iš eilės 1039

Sekmadienio popietę Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“, „Prolain“ taurės varžybose susikovė „Urbovita“ ir pergalės skonio nepatyrusi „Dragūnai“ komanda. Lengvą pergalę iškovojo „Urbovita“ 76-35 (20-7; 16-8; 18-9; 22-11).

Rungtynės prasidėjo "Urbovitos" spurtu 7-0, tačiau "Dragūnai" atsigavo ir įpusėjus kėlinukui sumažino savo atsilikimą iki 9-7, tačiau tada "Urbovitos" komandos krepšininkai suaktyvino gynybą ir kėlinuką užbaigė spurtu 11-0.

Antrajame kėlinyje "Dragūnai" nepataikė iš gerų padėčių, tad to pasekoje "Urbovita" susikrovė solidų 21 taško pranašumą (36-15).

Po didžiosios pertraukos buvo likęs tik formalumas ir lengvą pergalę iškovojo "Urbovita" komandos krepšininkai, kuri jiems yra trečia iš eilės "Prolain" taurės varžybose.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“ Deividas Petravičius 19 tšk. 10 atk.k.  23 n.b.

„Urbovita“ Mindaugas Naudžiūnas 14 tšk. 23 n.b.

„Dragūnai“ Tautvydas Domeikis 6 tšk. 11 atk.kam. 11 n.b.