Trenerių štabo įkvėpti „Stasmilos" krepšininkai iškovojo užtikrinta pergalę

Trenerių štabo įkvėpti „Stasmilos" krepšininkai iškovojo užtikrinta pergalę 1408

Vasario 2d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Stasmila“ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:64 (18:11; 19:17; 24:17; 19:19) iškovojo „Stasmila“

Rungtynes „Stasmila“ krepšininkai pradėjo naudodami zoninę gynybą, kuri atrodė neįveikiama „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkams, kurie pataikė tik 1 metimą iš 11 ir buvo priversti imti minutės pertraukėlę, po kurios, trenerio įkvėpti, suaktyvino gynybą, sukūrė greitų atakų ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:11

Antrąjį kelinį  „Stasmila“ krepšininkai  pradėjo žaibiškomis kontratakomis, bei nuostabia gynyba prie kurios smarkiai prisidėjo, prie trenerių štabo prisijungęs Vilhelmas Bladyka, kuris savo balsu netik užkūrinėjo komandą, tačiau ir kūrė "spaudimą" teisėjams. Nors ir kėlinio gale „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkai surengė pora sėkmingų atakų tačiau „Stasmila“ krepšininkams pavyko padidinti pranašumą iki 9 taškų (37:28).

Po ilgosios pertraukos užsikūrė „Stasmilos“ taškų mašina, magiški Mindaudgo Norvaišo tritaškiai metimai, kieta komandinė gynyba, greitos atakos ir „Stasmila“ komanda tapo nepavėjama, o rungtynės baigėsi rezultatu 80:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP (Stasmila) Andrius Steponaitis 17 t., 17 atk. k., 4 rez.p.,  1 išp. p., 26 n. b.

Paulius Piktuižis (Stasmila) 10 t., 6 atk. k., 8 rez.p., 21 n. b.

Ronaldas Ambrizas (VKKM – Saulės kaina) 8 t., 4 atk.k., 3 išp. p., 13 n. b.