Tarsi Shaquille O' neal dominavęs Lukas Polekauskas atnešė pergalę „Mano būstas“ komandai 1395

Sausio 19d.  „Bendruomenių“ taurės varžybose susitiko „Mano būstas“ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 87:76 (23:14; 18:16; 19:19; 27:27) iškovojo „Mano būstas“

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Mano būstas“ krepšininkai naudojosi savo ūgio pranašumu ir vertė taškus iš baudos aikstelės, ir jau po pirmojo kėlinio susikrovė 9 taškų pranašumą (23:14).

Antrajame ketvirtyje aišktelėje vyko visiškas chaosas. Komandos keitėsi netaikliais metimais ir prarastais kamuoliais, o šį kėlinį vainikavo „Mano būstas“ komandos varikliukas Valentinas Rumiancevas, kuris sugalvojo, perdavimu per visą aikštę, surengti greitą ataką, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į lubose kabėjusią lempą (niekas nenukentėjo). „Mano būstas“ komanda į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviženklį pranašumą (41:30).

Antroje rungtynių pusėje „Mano būstas“ komanda nekeitė savo žaidimo plano ir toliau „šėrė“ kamuoliais Luką Polekauską (Mano būstas), kuris sužaidė savo karjeros rungtynes „Mano būstas“ ekipoje. Nors „VKKM – Saulės kaina“ jaunieji krepšininkai nepasidavė ir tolimais metimais bandė grįžti į rungtynes, tačiau „Mano būstas“ aukštaūgių duetas neleido rimčiau pagalvoti apie pergalę (87:76).

Rungtynių žaidėjai: MVP (Mano būstas) Lukas Polekauskas 46 t., 14 atk. k.,  8 išp. p., 48 n. b.

Žilvinas Srėbalius (Mano būstas) 16 t., 12 atk. k., 26 n. b.

Aredas Dziuba (VKKM – Saulės kaina) 16 t., 2 atk. k., 5 rez.p., 12 n. b.