"Stasmila" po atkaklios kovos privertė pasiduoti jaunuosius "Kretingos SM" komandos krepšininkus 1321

Spalio 30  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko  „Kretingos SM“ ir „Stasmila“ komandos. Rungtynėse po įtemptos rungtynių pabaigos pergalę rezultatu 75-68 (20:21; 17:10; 20:16; 18:21) iškovojo čempionų titulą ginantys „Stasmila“ komandos krepšininkai.

Rungtynes aktyviau pradėjo jaunieji krepšininkai, tačiau „Stasmila“ vis rasdavo sprendimą kaip prisivyti varžovus ir neleisti jiems susikrauti pranašumo.

Antrajame kėlinuke „Kretingos SM“ komandos gynėjų duetas: Tautvydas Rudys ir Eisvydas Petkus buvo sunkiai sulaikomas ir to pasekoje jaunimas pirmavo 37-31.

Po didžiosios pertraukos Andrius Steponaitis pataikė iš eilės du tolimus metimus ir „Stasmila“ komanda išsiveržė į priekį 6 taškais (47-41), tačiau į tai Eisvydas Petkus ir Tautvydas Rudys atsakė pataikydami taiklius tolimus metimus rezultatą išlygino.

Lemiamame ketvirtyje likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos „Stasmila“ pirmavo 3 taškais (71-68), tačiau jaunimas dvi atakas iš eilės suklydo, to pasekoje griebėsi pražangų taktikos dėl to rungtynes pralaimėjo didesniu skirtumu 68-75.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Remeikis (Stasmila) 19 tšk., 6 atk. k., 4 rez. p., 3 per. k., 28 n. b.

Paulius Piktuižis (Stasmila) 18 tšk., 8 atk. k., 3 rez.p. 23 n. b.

Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 23 tšk., 3 atk. k., 16 n. b.