Rungtynėse "bėk ir mesk" "Vitės bendruomenės" pergalė

Rungtynėse "bėk ir mesk" "Vitės bendruomenės" pergalė 1048

Gruodžio 17 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Vitės bendruomenė" ir "Daikra - Reborda" komandos. Atvirose "bėk ir mesk" rungtynėse stipresni buvo "Vitės bendruomenės" krepšininkai įveikę varžovus 102:84 (21:20; 28:24; 20:20; 33:20).

Rungtynes neįprastu laiku komandos pradėjo 5 prieš 5. Tik įpusėjus ketvirčiui komandas papildė keletas žaidėjų. Nuo pat pirmų minučių jautėsi atsipalaidavimas gynyboje iš abiejų komandų ir aikštėje vyravo lengvas krepšinis. Nė viena komanda nepersistengė gynyboje ir beveik visas rungtynes komandas skyrė maksimali 7 taškų persvara.

Rungtynių pabaigoje, likus 5 minutėms "Vitės bendruomenė" išsaugojo daugiau jėgų ir individualiu mesitriškumu nulėmė rungtynes, finišuodami galingai, per kėlinį sumetę net 33 taškus paliko varžovus už nugaros. Rungtynių galutinis rezultatas 102:84.

MVP: Martynas Airošius "Vitės bendruomenė" 11 tšk., 9 atk. kam., 13 rez. perd., 33 nb.

Justas Grikštas "Vitės bendruomenė" 26 tšk., 14 atk. kam., 31 nb.

Algirdas Kniukšta "Daikra - Reborda" 16 tšk., 11 atk. kam., 22 nb.