Penkiese rungtynes pradėję „Stasmilos“ krepšininkai neprilygo jaunatviškam greičiui 1422

Vasario 15d.  „Bendruomenių“ taurės pirmosiose ketvirtfinalio varžybose susitiko „Stasmila“ ir „VKKM – Saulės kaina“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 74:81 (15:12; 21:30; 16:15; 22:24) iškovojo „VKKM – Saulės kaina“.

Rungtynės „Stasmila“ komanda pradėjo vos penkiese, tačiau naudodamiesi savo patirtimi įtraukė jaunuosius „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkus į lėtą, klampų ir pozicinį krepšinį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 15:12 „Stasmila“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkai išsivadavo iš klampios pelkės, pagreitino žaidimą, rengė greitus, sėkmingus išpuolius ir įšsiveržė į priekį 6 taškais (36:42).

Po ilgosios petraukos žaidimas vyko taškas į tašką, nei viena komanda nesugebėjo susikurti didesnio pranašumo ir tik ketvirtojo kėlinio viduryje „VKKM – Saulės kaina“ jaunieji krepšininkai užpylė varžovus taikliom tolimom "bombom", priversdami „Stasmila“ komanda imti minutės petraukėlę.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos, Andrius Skvarčinskas (Stasmila) pataikė 2 tolimus metimus iš eilės, sumažindamas atsilikimą iki 4 taškų, o paskui sekė žaidimas „baudukas“, kurį laimėjo „VKKM – Saulės kaina“ krepšininkai (74:81).

Rungtynių žaidėjai: MVP (VKKM – Saulės kaina) Aredas Dziuba 22 t., 3 atk. k., 6 rez.p.,  3 išp. p., 18 n. b.

Tauras Klakauskas (VKKM – Saulės kaina) 16 t., 2 išp. p., 16 n. b.

Martynas Airošius (Stasmilos) 19 t., 4 atk.k., 8 rez.p., 10 išp. p., 29 n. b.