"Ovirama" pratęsimo dramoje iškovojo pergalę

"Ovirama" pratęsimo dramoje iškovojo pergalę 1010

Spalio 24 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Ovirama" ir "Girandra" komandos. Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėję "Oviramos" krepšininkai išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę 86:82 (16:22; 28:25; 17:11; 15:18; 10:6).

Rungtynes energingiau pradėjo "Girandra", kurios gretose žibėjo Kęstas Barvydas, daugiausia jo pastangomis pavyko susikrauti 6 taškų persvarą 22:16.

Antrajame kėlinyje krepšinis buvo labai atviras ir patrauklus akiai. Gediminas Simutis siautėjo "Girandros" gretose, o savo ruožtu "Ovirama" grindė žaidimą per Mantą Tomaševičių. Po dviejų kėlinių priekyje vis dar laikėsi "Girandra" 47:44.

Po ilgosios pertraukos Jurgis Petrauskis įsiliejo sėkmingai į žaidimą ir traukė sunkiais momentais "Oviramą" ko pasekoje rungtynės nusikėlė iki lemiamų minučių. Komandoms nepavykus išsiaiškinti santykių per pagrindinį laiką rungtynės kėlėsi į pratęsimą, o ten daugiau rezervo išlaikę "Oviramos" krepšininkai nukovė varžovus 86:82.

MVP: Mantas Tomaševičius "Ovirama" 23 tšk., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 išpr. praž., 35 nb.

Gediminas Simutis "Girandra" 21 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 31 nb.

Marijus Grigaliūnas "Girandra" 11 tšk., 17 nb.