"Ovirama" antroje rungtynių pusėje palaužė "Urbovitos" stuburą

"Ovirama" antroje rungtynių pusėje palaužė "Urbovitos" stuburą 1028

Lapkričio 18 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Ovirama" ir "Urbovita" komandos. Trečiojo kėlinio antroje pusėje surengę solidų spurtą "Ovirama" perlaužė rungtynes ir iškovojo pergalę 82:63 (14:22; 23:20; 28:12; 17:9).

Pirmąją rungtynių dalį kontroliavo "Urbovitos" komanda. Taiklūs tolimi metimai ir solidi gynyba leido laikyti pranašumą visas 20 minučių, po kurių rezultatas buvo 42:37. Sėkmingai į rungtynes įsiliejes Andrėjus Semionovas pakeitė rungtynių eigą solidžiai žaidęs, tačiau prisirinkęs pražangų.

Antroje rungtynių pusėje "Urbovita" visiškai sustojo ir per 20 minučių pelnė vos 21 tašką. Rungtynių lūžis įvyko 3 kėlinio antroje pusėje kuomet "Ovirama" surengė spurtą, sudavė varžovams rimtą smūgį, po kurio atsikelti nebepavyko. Rungtynių pabaigoje "Ovirama" sugebėjo įgyti ir dar solidesnę persvarą ir rungtynes laimėjo 82:63.

MVP: Mantas Tomaševičius "Ovirama" 15 tšk., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 išpr. praž., 29 nb.

Vitalij Sokolov "Ovirama" 6 tšk., 7 atk. kam., 3 blk., 19 nb.

Midnaugas Naudžiūnas "Urbovita" 12 tšk., 17 nb.