Mažiau nei po tašką per minutę rinkę "Dragūnai" krito nelygioje kovoje

Mažiau nei po tašką per minutę rinkę "Dragūnai" krito nelygioje kovoje 1037

Gruodžio 2 dieną "Prolain" taurėje susitiko "Daikra - Reborda" ir "Dragūnai" komandos. Katastrofišką puolimą demonstravę "Dragūnai" nepasipriešino varžovams ir nusileido net 34:74 (11:18; 7:24; 2:25; 14:7).

Kažkiek įdomus buvo tik pirmasis kėlinys kuomet komandos kovojo taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje išryškėjo "Daikra - Reborda" pranašumas 18:11.

Antrajame ketvirtyje Valentino Rumiancevo kariauna tęsė sėkmingą pasirodymą ir ritmingai didino persvarą. Visiškas rungtynių epogėjus įvyko trečiajame ketvirtyje kuomet "Dragūnai" sukrapštė vos 2 taškelius, praleido net 25 ir komandas skyrė jau nepadorus skirtumas, kuris jau nulėmė rungtynių nugalėtoją. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:34.

MVP: Domantas Tėvelis "Daikra - Reborda" 9 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 21 nb.

Tomas Venslovas "Daikra - Reborda" 5 tšk., 10 atk. kam., 4 blk., 19 nb.

Dalius Adomaitis "Dragūnai" 17 tšk., 12 atk. kam., 33 nb.