M. Vaitkaus benefisas leido "Lavango Group" švęsti pergalę prieš "Kretinga"

M. Vaitkaus benefisas leido "Lavango Group" švęsti pergalę prieš "Kretinga" 493

Sausio 30 d. vakarą „Valgyksveikai.lt“ rungtynėse susitiko „Kretinga“ ir „Lavango Group“ komandos. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Lavango Group“ šventė pergalę – 90:87 (26:29; 26:21; 13:22; 22:18)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviai abiejoms komandoms. Sužaidus pusę kėlinuko nei viena komanda nesusikūrė aiškios persvaros – 14:13 priekyje „Kretinga“. Tačiau po minutinės pertraukėlės „Lavango Group“ komandos žaidėjas Matas Vaitkus pradėjo įrodinėti lyderio sąvybes – perėmęs du kamuolius paeiliui ir pelnes lengvus taškus bei pridėjęs tritaškį metimą leido savo komanda įsiveržti į priekį – 22:16. Po pirmojo kėlinuko „Lavango Group“ jau turėjo tik 3 taškų pranašumą – 29:26.

Antrasis kėlinukas tvirčiau prasidėjo „Lavango Group“ ekipai, kurie sėkmingai rinkosi taškus po gerai išpildytų derinių ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį dviženkle persvara – 46:36. Kėlinio gale geriau sužaidė „Kretingos“ ekipa, kuri apsigynusi bėgo į greitas atakas ir po dviejų kėlinių išeina ilsėtis jau turėdami 1 taško persvarą – 52:51.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais metimais ir tik kėlinio gale po „Lavango Group“ žaidėjo M. Vaitkaus taiklių metimų serijos po triejų kėlinių pastarieji vėl turėjo apčiuopiamą persvarą – 72:65.

Rungtynių laimėtojas sprendėsi tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai „Lavango Group“ žaidėjas Dominykas Gurčinas smeigė tritaškį metimą ir likus žaisti 15 sekundžių pastarieji įsiveržė į priekį vienu tašku – 88:87. Dar du baudos metimus pridėjo Matas Vaitkus, paskutinėmis minutėmis skriejęs „Kretingos“ žaidėjo Arnoldo Gudžiūno tritaškis metimas tikslo nepasiekė ir „Lavango Group“ šventė pergalę – 90:87.

MVP: „Lavango Group“ Matas Vaitkus – 36 t., 5 at.k., 6 rez.p., 38 n.b.

„Lavango Group“ Donatas Banys – 16 t., 16 at.k., 30 n.b.

„Kretinga“ Vytautas Šližius – 35 t., 4 at.k., 32 n.b.