"Lavango Group" iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau iškovojo antrąją pergalę po netaiklaus Pauliaus Žurnos metimo 1013

Spalio 28 dieną "Prolain" taurėje ginklus surėmė "Lavango Group" ir "Ovirama" komandos. "Lavango Group" iššvaistė solidžią 19 taškų persvarą ir tik dėka netaiklaus Pauliaus Žurnos metimo išvengė pratęsimo bei laimėjo rungtynes 92:89 (30:21; 19:25; 20:17; 23:26).

Pirmasis ketvirtis buvo labai malonus akiai. Komandos žaidė greitą ir atvirą krepšinį, būtent tokia rungtynių pradžia uždavė puikų toną visoms rungtynėms. Vytauto Šarakausko dominavimas po pirmo ketvirčio leido "Lavango Group" komandai įgyti 9 taškų pranašumą 30:21.

Antrajame ketvirtyje Manto Tomaševičiaus vedama "Ovirama" rimtai kibo į atlapus varžovams ir bandė perlaužti rungtynių eigą į savo pusę, tiesa po dviejų kėlinukų jie vis dar atsilikinėjo nuo varžovų 46:49.

Po ilgosios pertraukos vyko gana atkakli ir lygi kova kol nepradėjo siautėti Vaidoto Pečiuko ir Tado Maželio duetas, būtent jų inicijuotas spurtas 3 kėlinio pabaigoje bei ketvirto pradžioje leido susikrauti solidžią 19 taškų persvarą likus žaisti pusę ketvirto kėlinuko, tačiau tada darbo ėmėsi Paulius Žurna. Lengvais žingsneliais "Ovirama" nenuleido rankų ir rungtynes sugrąžino iki vieno metimo. Likus žaisti apie 8 sekundes Paulius Žurna nepataikė 2 tolimų metimų galėjusių pratęsti šias rungtynes, to pasekoje "žalieji" laimėjo rungtynes 92:89.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Vytautas Šarakauskas "Lavango Group" 21 tšk., 14 atk. kam., 5 per. kam., 6 išpr. praž., 39 nb.

Mantas Tomaševičius "Ovirama" 29 tšk., 10 atk. kam., 5 išpr. praž., 30 nb.

Tadas Maželis "Lavango Group" 18 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 5 išpr. praž., 30 nb.