"Lavango Group" antrą ratą pradeda pergale

"Lavango Group" antrą ratą pradeda pergale 1038

Penktadienio vakarą Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“, „Prolain“ taurės varžybose susikovė vienos iš turnyro favoritų „Ovirama“ ir „Lavango Group“ komandos. Po didžiosios pertraukos pergalę iškovojo „Lavango Group“ 97-72 (26-16; 21-19; 27-18; 23-19).

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau Tado Maželio vedami „Lavango Group“ pirmojo kėlinuko pabaigoje susikrovė 10 taškų persvarą (26-16). Antrajame kėlinuke vyko apylygė kova. Aikštelėje puikiai išsiskyrė Aidas Viršilas (Ovirama), kuris skirstė rezultatyvius perdavimus „į kairę ir dešinę“ ir po dviejų kėlinių jų buvo surinkęs net 8, tačiau jo komanda atsilikinėjo 12 taškų (35-47).

Po didžiosios pertraukos Aidas Viršilas sužaidus minutę netyčia užsidirbo nesportinę pražangą, kadangi antrajame kėlinuke buvo gavęs techninę pražangą, turėjo priverstinai palikti aikštelę. Kadangi „Ovirama“ rungtynėse buvo tik 6 žaidėjai, tad antroje pusėje pritrūko jėgų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Lavango Group“ Tadas Maželis 22 tšk. 14 atk.k. 5 rez.p. 37 n.b.

„Lavango Group“ Karolis Opulskis 13 tšk. 8 rez.p. 5 per.k. 26 n.b.

„Ovirama“ Mantas Tomaševičius 33 tšk. 20 atk.kam. 50 n.b.