Kretingos miesto derbyje jaunieji "Kretingos SM" komandos krepšininkai iškovojo dramatišką pergalę 1309

Spalio 25  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko lygoje debiutuojančios  „Kretingos SM“ ir „Kretinga“ komandos. Rungtynėse po dramatiškos pabaigos pergalę rezultatu 70-69 (24:15; 15:19; 21:18; 10:17) iškovojo jaunieji „Kretingos SM“ komandos krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje atrodo, kad „veteranai“ neįvertino jaunimo entuziazmo ir atsipalaidavę pradėjo rungtynes, ko pasekoje antrojo kėlinuko viduryje „Kretingos SM“ susikrovė net 18 taškų persvarą (35-17), tačiau vyresnieji kretingiškiai atsigavo  ir prieš didžiąją pertrauką sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų (34-39).

Po didžiosios pertraukos jaunimas vėl grįžo į „ritmą“ ir kėlinuką laimėjo 3 taškais, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 8 taškų persvarą (60-52).

Lemiamame ketvirtyje „Kretinga“ komandos krepšininkai pakilo į lemiamą kovą, rungtynių pabaigoje net išsiveržė į priekį 2 taškais (68-66), tačiau jaunimas sužaidė šaltakraujiškiau rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 70-69.

Rungtynių žaidėjai: MVP Tautvydas Rudys (Kretingos SM) 19 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p., 7 išp. p., 29 n. b.

Eisvydas Petkus (Kretingos SM) 27 tšk., 7 atk. k., 7 išp.p. 24 n. b.

Eimantas Kupšys (Kretinga) 20 tšk., 22 atk. k., 28 n. b.