"Kretinga" komanda tęsia pergalių seriją

"Kretinga" komanda tęsia pergalių seriją 1378

Gruodžio 20  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko  „Kretinga“ ir „Mosėdis“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 95-79 (24:25; 23:18; 26:15; 22:21) iškovojo  pergalių seriją tęsianti „Kretinga“ komanda.

Rungtynės sėkmingiau pradėjo svečiai iš „Mosėdžio“, kurie pirmą kėlinuką pataikė net penkis tritaškius iš kurių tris pataikė Svajūnas Murauskas ir kėlinuką laimėjo 25-24.

Antrajame kėlinuke jau geriau sekėsi „Kretinga“ komandos krepšininkams, kurie po taiklaus Haroldo Zenkovo tritaškio išsiveržė į priekį 4 taškais (47-43).

Po didžiosios pertraukos „pasikūrė“ Aidas Viskontas, kuris surinko 10 taškų iš 26 ir savo komandai padėjo susikrauti 15 taškų pranašumą (73-48).

Lemiamame ketvirtyje liko tik formalumai ir „Kretinga“ savo pergalių seriją pratęsė iki 6 iš eilės rungtynes laimėdama 95-79.

Rungtynių žaidėjai: MVP Aidas Viskontas (Kretinga) 32 tšk., 6/10 trit.m. 11 rez. p., 46 n. b.

Henrikas Lubinas (Kretinga) 16 tšk., 8 atk. k., 27 n. b.

Svajūnas Murauskas (Mosėdis) 15 tšk., 5/7 trit.m. 7 atk. k., 7 rez.p. 28 n. b.