Kaip ant sparnų rungtyniavusi "Urbovita" nugalėjo "Gobaną"

Kaip ant sparnų rungtyniavusi "Urbovita" nugalėjo "Gobaną" 90

Lapkričio 12 dieną „Simuvos“ taurėje susigrūmė „Urbovita“ ir „Gobana“ komandos. Įspūdingai puolime rungtyniavę „Urbovita“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 88-82 (33-20; 19-11; 17-15; 36-19).

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, „Gobana“ rungtynių pradžioje žaidė geriau, bet „Urbovita“ varžovams atsakė uraganiniu puolimu. Mindaugas Naudžiūnas smeigė tris tritaškiu, dar vieną pridėjo Lukas Bendikas, o po šių metimų ekipa rungtyniavo ant „bangos“. Po pirmo kėlinio rezultatas 33-20 priekyje „Urbovita“.

Antrajame ketvirtyje „Urbovita“ pataikė įspūdingus metimus, o varžovus toliau „dusino“ geležine gynyba. Puikiai rungtyniavo Deivydas Petravičius ir Mindaugas Naudžiūnas. Įpusėjus rungtynėms „Gobana“ atsilikinėjo rezultatu 52-31.

Trečiame ketvirtyje „Gobana“ sutvarkė savo gynybą, bet puolimas toliau strigo. Ekipa rėmėsi daugiausiai tritaškiais metimais, o pastarieji nekrito. Trečią kėlinį taip pat laimėjo „Urbovita“, pasibaigus ketvirčiui ekipas skyrė 23 taškai (69-46).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas klostėsi lygiai, „Gobana“ desperatiškai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, bet šie nekrito. „Gobana“ rungtynių pabaigoje sumažino atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 88-82.

MVP: „Urbovita“ Deivydas Petravičius 27t. 11 atk.kam. 34 n.b.

„Urbovita“ Alvydas Grikpėdis 16t. 13 atk.kam. 26 n.b.

„Gobana“ Mindaugas Norvaišas 23t. 22 n.b.