"Izoton" išvargo pergalę

"Izoton" išvargo pergalę 1310

Spalio 25 dieną Klaipėdos miesto Bendruomenių” taurės rungtynėse susitiko “Stasmila“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77:74 (21:14; 18:20; 11:13; 27:27) iškovojo “Izoton.

Pirmąsias penkias minutes “Izoton” ekipai puolimas ėjosi kaip iš natų ir jie pirmavo dviženkliu rezultatu 14:4. Po pirmojo kėlinuko “Izoton” ir toliau buvo priekyje rezultatu 21:14.

Antrajame kėlinuke “Izoton” ekipa įgijo rekordinę 16 taškų persvarą, tačiau “Stasmila”tvarkingai sužaidė kėlinuko pabaigą ir gerokai aptirpino savo atsilikimą. Po dviejų kėlinukų priekyje penkiais taškais vis dar laikėsi “raudonieji”. (39:34)

Trečiajame kėlinuke “Izoton” ir toliau laikėsi priekyje, tačiau kėlinio pabaigoje “Stasmila” sumažino atsilikimą jau iki vienos atakos, 47:50.

Ketvirtajame kėlinuke “Stasmila” paleido varžovus į priekį ir pavyti jų nepavyko. Likus 20 sekundžių “Stasmila” atsilikinėjo 6 taškais ir dar bandė kabintis link pergalės, tačiau pritrūko sėkmės ir pergalę iškovojo “Izoton” rezultatu 77:74.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Izoton) 19 t., 24 atk. k., 5 rez. p., 39 n. b.

Denas Andriuškevičius (Izoton) 24 t., 3 atk. k., 5 rez. p., 26 n. b.

Paulius Piktuižis (Stasmila) 26 t., 5 atk. k., 26 n. b.