"Izoton" iškovojo pergalę Kretingoje

"Izoton" iškovojo pergalę Kretingoje 1394

Sausio 17  dienos vakarą  „Bendruomenių“ taurės rungtynėse susitiko  „Kretingos SM“ ir „Izoton“ komandos. Rungtynėse po didžiosios pertraukos savo pranašumą įrodė ir užtikrintą pergalę iškovojo „Izoton“ komanda rezultatu 89-67 (19:18; 18:13; 27:22; 25:14).

Rungtynes aktyviau pradėjo jaunieji krepšininkai, kurie tempiami Eisvydo Petkaus sudėtingų tolimų metimų pirmavo 16-10, tačiau „Izoton“ komanda kėlinuko pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai 19-18.

Antrajame kėlinuke lūžis įvyko kai Mark Ostrovskij smeigė du tolimus metimus ir padėjo savo komandai susikrauti 6 taškų persvarą (37-31).

Po didžiosios pertraukos „Izoton“ suaktyvino gynybą, įjungė aukštesnę pavarą puolime ir nors jaunimas ir pataikė sudėtingus metimus, tačiau kėlinuką laimėjo savo persvarą padidindami dar 5 taškais iki 11 (64-53).

Lemiamame ketvirtyje jaunimas pritrūko jėgų o ilgesnį atsarginių žaidėjų suoliuką turėjusi „Izoton“ nemažino apsukų ir iškovojo pergalę 89-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Martynas Rimkus (Izoton) 11 tšk., 7 atk. k., 19 n. b.

Lukas Barkauskis (Izoton) 9 tšk., 4 atk. k., 5 rez. p.  18 n. b.

Denas Andriuškevičius (Izoton) 12 tšk., 5 atk. k., 3 rez. p.  18 n. b.