"Hidrostatyba" apkartino šventes "Gobanai"

"Hidrostatyba" apkartino šventes "Gobanai" 455

Gruodžio 19 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje susitiko "Gobana" ir "Hidrostatyba" komandos. Lentelės kaimynų dvikovoje šį kartą buvo stipresnė "Hidrostatybos" komanda, kuris nugalėjo varžovus rezultatu 86:72 (27:20; 14:18; 30:19; 15:15).

Pirmąjį kėlinuką kiek energingiau pradėjo "Hidrostatybos" komanda, kuri daugiausia Luko Kreišmonto pastangomis nuo pirmų minučių įgijo persvarą ir ją išlaikė iki kėlinio pabaigos (27:20).

Antrajame kėlinyje "Gobana" atrado savo vedly, tai buvo debiutines šio sezono rungtynes žaidžiantis Remigijus Kasparavičius, kuris įnešė daug gero vėjo komandai, bei padėjo sumažinti atsilikimą keliaujant į ilgąją pertrauką (38:41).

Po ilgosios pertraukos "Hidrostatyba" sužaidė geriausią atkarpą šiose rungtynėse, kuri ir padėjo sukrauti pamatus pergalei. "Hidrostatyba" sugebėjo per kėlinį sukratyti 30 taškų, o savo persvarą padidinti iki 14-kos prieš lemiamą ketvirty.

Ketvirtajame kėlinyje visi "Gobanos" bandymai ėjo per niek ir to pasekoje "Hidrostatyba" užtikrintai pabaigė rungtynes jas laimėdami rezultatu 86:72.