"Gobana" išvargo pergalę prieš Salantų "Vėją"

"Gobana" išvargo pergalę prieš Salantų "Vėją" 496

Sekmadienį, vasario 3 dieną  „Valgyksveikai.lt“ taurėje susigrūmė „Gobana“  ir Salantų „Vėjas“ komandos. Pergalę rezultatu 75-68 (18-14; 24-16; 12-20; 21-18) iškovojo „Gobana“.

Pirmame kėlinyje Andrius Žymantas dalino vieną rezultatyvų perdavimą po kito ir „Gobana“ atrodė užtikrinčiau. Po pirmo kėlinio pastarieji pirmavo rezultatu 18-14.

Antrame kėlinyje „Vėjas“ pagreitino žaidimą, o tai padaryti krepšininkams pasisekė gan neblogai. Antroje kėlinio dalyje „Gobana“ komandai pavyko šiek tiek nutolti 42-30.

Trečiajame kėlinyje Alvydas Gikpėdis atgaivino Salantiškių viltis pakovoti dėl pergalės, ekipa dar kartą pagreitino žaidimą. Po trijų kėlinių rezultatas išliko konkurencingas. „Gobana“ pirmavo rezultatu 54-50.

Ketvirtajame kėlinyje „Gobana“ laikė varžovus saugiu atstumu, bet intrigos rungtynėse netrūko. Vis dėl to „Gobana“ su intriga susitvarkė ir iškovojo pergalę rezultatu 75-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Vidas Veryga 18t. 10 atk.kam. 31 n.b.