"Gargždų pramogos" nepaleido pergalės iš savo rankų

"Gargždų pramogos" nepaleido pergalės iš savo rankų 441

Gruodžio 5 dieną "Valgyksveikai.lt" taurėje susikovė "Gargždų pramogos" ir Salantų "Vėjas" komandos. Visas rungtynes užtikrintai pirmavę gargždiškiai rungtynių pabaigoje sulaukė pavojaus varpų, tačiau pergalės iš savo rankų nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 63:60 (22:12; 16:19; 9:15; 16:14).

Rungtynės prasidėjo iškart nuo gargždiškių dominavimo, kurie per pirmas minutes greitomis atakomis šokiravo varžovus ir greitai įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos (22:12).

Nuo antro kėlinio "Vėjas" pradėjo budintis ir po truputį grįžinėti į rungtynes, tačiau to padaryti lengvai neleido "Gargždų pramogos", nepaisant to į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis jau esant vienžiankliam skirtumui (38:31).

Po ilgosios pertraukos Prano Petrylos ir Juliaus Paulausko pastangomis salantiškiai pradėjo tirpdyti rezultatą kol rungtynių pabaigoje komandas beskyrė vos vienas taškelis, tačiau užtikrinčiau sužaidę lemiamas rungtynių sekundes "Gargždų pramogos" išnešė sveiką kaily ir laimėjo rungtynes 63:60.

MVP: Andrius Mockus "Gargždų pramogos" 2 tšk., 14 atk. kam., 20 nb.

Pranas Petryla "Vėjas" 13 tšk., 11 atk. kam., 22 nb.

Ernestas Jonkus "Gargždų pramogos" 16 tšk., 5 rez. perd., 16 nb.